DJ Eprom / Falcon1-Dilla (Kaseta)

65.00  45.00 

Gatunek:    /  Podgatunek: 
Format: 
  • MC

Rok wydania: 2021


Reedycja produkcji duetu topowych polskich DJ-ów, która odbiła się szerokim echem wśród fanów brzmienia J-Dilli. 5 lat po premierze materiał nie schodzi z głośników wielu rapowych słuchaczy, dlatego autorzy zdecydowali się na wznowienie CD. W zestawie kozacki sticker pack.

„Wkład Jamesa Yanceya we współczesną muzykę opisywany był wiele razy i nie mamy tutaj nic do dodania. J Dilla zostawił po sobie bogactwo dźwięków, które noszą w sobie wiele emocji i muzycznej erudycji. Tym mixem chcemy dołożyć naszą cegiełkę do upamiętnienia dziedzictwa jednego z najlepszych beat makerów jakich dała nam matka ziemia. Mimo, że nie ma go z nami już od 10 lat, jego muzyka wciąż żyje i zdobywa coraz większe uznanie.

Prezentujemy autorską selekcję produkcji, szkiców z beat – tapów, oryginalnych sampli oraz hołdów złożonych twórczości Jay Dee, w tym przygotowany ekskluzywnie na ten mix tribute DJa Eproma pt. „Maybe Edit”. Skupiliśmy się przede wszystkim na klimacie, tak więc nie znajdziecie tu potężnej ilości DJ-skich sztuczek i dynamicznych miksów. Słuchowisko uzupełniają także cytaty z wywiadów oraz 2 turntablistyczne skity.”

Przewidywana data premiery: 16.04.2021

Dostępność: Na stanie