Bryndal / Eklektik-Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape vol.1 (Black Vinyl)

90.00 

Gatunek:    /  Podgatunek: 
Format: 
  • Album
  • LP
  • Mixtape

Label: JuNouMi Records

Rok wydania: 2021

Nr kat: JNM019

Press: Polska

Stan płyty: Mint (M)   /   Stan okładki: Mint (M)


„Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape vol.1″ to klasyczny rapowy mixtape, gdzie pojawia się cała masa gości na mikrofonie, zaprzyjaźnionych producentów i didżejów, a wspólnym mianownikiem są Bryndal i Eklektik, w roli twórców i reżyserów całego zamieszania. Płyta ma aż 16 utworów, a wśród bardziej znanych gości znajdziecie Daniela, Kubę i dwóch rapujących Pawłów, którzy na JuNouMi pojawili się już w 2002 roku.

Bryndal – Eklektik to duet tworzony przez Jakuba Bryndala (producenta, rapera i dźwiękowca) oraz Bartosza Kuśmierczyka (Eklektik Selektah), didżeja z Ursynowa który od lat 90. buja warszawskimi parkietami. To projekt zrodzony z miłości do muzyki, świetnego przelotu mentalnego oraz palącej tęsknoty, by stworzyć coś własnego.

Są ludzie, dla których stały związek z muzyką to naturalna kolej rzeczy. Dla Bryndala i Eklektika miłość do muzyki to rzecz wyniesiona jeszcze z domu, kultywowana podczas diggingu, koncertowania, freestyle’u, nocnych setów didżejskich i audycji muzycznych. Eklektik zaczął swoją przygodę z DJ-ingiem w wieku 14 lat, gdy rozkręcając warm-up do fazy wrzenia, zdał sobie sprawę, że jest skazany na sukces. Działał m.in. w ekipach Koka Fellaz i Good Lovin Music oraz w diggersko – graficiarskim crew HANDA. Razem z Bryndalem prowadzą audycję Beat Kultura w Radio Kampus, która wyrosła z cyklu imprez, goszczących wymiataczy sceny klubowej z całego świata. Bryndal to urodzony w Toruniu wyznawca J.Dilli, którego featuring zamyka płytę Pezeta „Muzyka Współczesna”. Jako beatmaker działał m.in. z Moo Latte, Robertem Rychlickim, czy zespołem Gribojedow. Pracując w studio, realizował nagrania dla Moniki Borzym, Macieja Obary, czy Stanisława Soyki.

W 2017 roku Bryndal i Eklektik postanowili spełnić swoje marzenia i zaczęli pracować nad wspólnym materiałem. Mikstejp „Ile Trzeba Było Tęsknić” to wyreżyserowane przez nich słuchowisko, na którym pojawiają się w roli producentów i raperów, a także gospodarzy ciekawych featuringów (więcej informacji wkrótce!). To bardzo różnorodny, a zarazem spójny materiał – pocztówka z czasów sprzed 2020 roku, w których zagubienie miesza się z szaloną zabawą, miłość ze zniecierpliwieniem, a jedyną stałą jest potrzeba tworzenia.


Tracklista:

A1. TRN – URS INTRO feat. DJ Stosunkowodobry a.k.a. DJ 100dB (Prod. Bryndal)
A2. Jo! TRN Raps (Prod. Moo Latte)
A3. Jebanie feat. Bartosz Tkacz (Prod. Bryndal)
A4. Interludium I (Miłość)
A5. Tried by 12 feat. DJ Enes (Prod. Bryndal)
A6. DOKTORZE, PROSZĘ RZUCIĆ OKIEM (Prod. Envee)
A7. Interludium II (Yo, Młoda) (Prod. Gaf Med Docent)
A8. Kiedy Mało Śpisz (Prod. Bryndal)
A9. 7 Rumów (Prod. Tymek Bryndal of RZEXBA)
B1. 8 Million Stories (Eklektik’s Lament) (Prod. Szpalowsky a.k.a. John Doe)
B2. Nie Takie Mnie Już Kochały feat. Kuba Knap i Ania Iwanek (Prod. Bryndal/Eklektik)
B3. Światła (Prod. Bryndal)
B4. Mniej feat. Pezet (prod. Bryndal/Eklektik)
B5. Real Love feat. Spinache (Prod. Bryndal)
B6. Ryjaszek (Prod. Bryndal/Eklektik)

Dostępność: Brak w magazynie