Plash-A Tribute Called Plash CD

35.00 

Gatunek:    /  Podgatunek: 
Format: 
  • CD
  • Mixtape

Rok wydania: 2020

Stan płyty: Mint (M)   /   Stan okładki: Mint (M)


A Tribute Called Plash ! „A Tribe Called Quest originals sampled songs, covers, edits, remixes & rare tracks mixed by Plash”

It’s all about LOVE…
Gdy miałem 13-14 lat zobaczyłem klip do utworu „Can I Kick It” i ten obrazek bardzo utkwił mi w głowie… ale dopiero klip do „Oh My God” spowodował że ostatnie odłożone pieniądze (wtedy na petardy bo było to przed sylwestrem:) wydałem na kasetę „Midnight Marauders” i były to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu !
Od tamtej pory śmiało mogę powiedzieć że twórczość A.T.C.Q ogromnie wpłynęła na mnie jak i na moje dalsze działania. Naturalnie idąc dalej zacząłem szukać wszystkiego co jest z nimi związane.
Od dawna planowałem nagrać mix w którym wymieszam wszystko co dotyczy A.T.C.Q i to co udało mi się zdobyć przez te wszystkie lata ! czyli: masę coverów, remixów, oryginalnych sampli oraz numerów które nie znalazły się na żadnej płycie A.T.C.Q.
Chciałem zrobić płytę którą np. ultras taki jak ja osłuchany z ich płytami od lat i tak przesłucha z zaciekawieniem do końca. Starałem się odtworzyć część numerów tak jak powstawały z tych samych sampli i jednocześnie dodać coś od siebie.

Plash.

Dostępność: Na stanie